ккп. сніг. 19.12.2017

..маємо “раптово” зиму і супутні з нею “принади”: сніг, ожеледиця, сильний вітер і тд. 19.12.2017 кількість опадів досягла свого видимого апогею, чим створила явні і очевидні перешкоди, як для руху. Звісно що всі відповідні служби Борівського ККП і їх техніка було мобілізована на усунення наслідків природних і погодних факторів, і на ранок шляхі та тротуари сяяли очищенними від снігу і посипанними від ожеледиці – все для зручності Боріівчан!

..то такий “апокріф” з іншої реальності, бо в нашій реальності все трішки інакше, і її описано в повідомленні далі..

“Вчора, в зв’язку зі сніговими заметами, завітали до Борівського комунгоспу. Інформаційний стенд порожній. Начальника на місці нема (10.30 ранку) – на нараді. Зателефонували. “Передзвоню”, – і кинув слухавку. Телефонуємо знову. “Коли почистите?”, – запитуємо. “Нема чим, нема за що. Ми в селищній раді вирішуємо, що робити!” – у відповідь. Прогулялися комунгоспом: мітли на місці, трактор та місці, працівники на місці: сніг зі сміттєвих баків вичищають, деякі – тротуари чистять. Біля пожежної частини ящик з сумішшю використовується, дорогу посипали між багатостраждальними “поліцейськими”. По Пушкінській вже зась – підйом голий голісінький, кіт не валявся посипати. ГО “Рух розвитку селища Борова” вулиці на Білках чистить – красота. І тут – дзвінок з селищної ради до – УВАГА! – керівника “Руху”: допоможіть хоч ви почистити вулиці, бо НАМ ВСІ відмовили!!! Занавес? Ні! Через 30 хвилин нам телефонує керівник комунгоспу і гордо: “Я вирішив вашу проблему, ваші вулиці скоро почистять!”. Ми стояли на почищених “Рухом” вулицях і отетерівали (є таке слово? ) От тепер занавес!”

..лишиться додати тільки цитату:

Світлана Швець Пам’ятаю слова в.о.селищного голови Руденка Ю.Ю. там на площі :”Через півроку ви всі побачите зміни на краще, бо то були корупціонери , а ми не такі”.Дійсно , ми вже бачимо зміни , нажаль не в кращу сторону

получить займ на карту

Comments are closed.