Кізян ММ. справа

Даремно Максим Миколаєвич утнув то з власністю Борівської селищної ради (придбане за кошти платників податків – мешканців селища), необачно то трохи вийшло і дріб’язково – поцупити з БСР якийсь ноутбук!Той факт змусив нагадати минулі події, що вважались тоді непорозумінням, але тепер схоже на систему! Коли минулого року з 25 липня було припинено БУДЬ_ЯКИЙ доступ до паперів БСР, то, нажаль, не було змоги документально підтвердити факт кришталевої чесності та порядності деякий працівників. Коли говорили, що Босой крав, але довести це неможливо, то Кізян крав і залишав після себе докази. Правда, на попередній роботі. Але, маючи подібний досвід, що йому заважало красти і в БСР? Доказ крадіжки – тут! (див. папери). 

..юристи або обізнані у таких справах пояснять, що то на стягнення з доходів боржника, мабуть теж за ноут по остаточній вартості?

П.С.: а ось через час дізнаємось, що припущення про стягненню коштів (згідно паперів вище) – це не крадіжка, а дтп! Прикро. Але чому примусово? І яка доля ноутбука з БСР? займ на карту онлайн

Comments are closed.