Кандидат в депутати. Округ №9. Олішевська Наталія Дмитрівна

Кандидат в депутати Борівської селищної ради в одномандатному виборчому окрузі №9 (пров. Кузнечний, вул. О. Петрусенко, вул. Садова, вул. Франка, пров. Миру) Олішевська Наталія Дмитрівна

Кандидат в депутати Борівської селищної ради в одномандатному виборчому окрузі №9 (пров. Кузнечний, вул. О. Петрусенко, вул. Садова, вул. Франка, пров. Миру) Олішевська Наталія Дмитрівна

Не маю наміру давати нереальні обіцянки,
аби сподобатися вам сьогодні й
забути про них після виборів.
Готова брати на себе відповідальність і представити у селищній раді кожного жителя вулиць, адже керує не влада, керує народ.
Кожен житель нашого селища заслуговує на те, аби почуватися захищеним і знати, що голова селища та депутати виконують свої обов’язки.
БАЧЕННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ:
Першим з найголовніших питанням для Борової сьогодні є розблокування роботи селищної ради, адже державна установа такого рівня повинна безперервно продовжувати роботу незалежно від розбіжності думок чи особистих конфліктів всередині установи. Злагоджена робота місцевої ради є зразком для жителів.

Не менш важливим питанням одразу після розблокування роботи селищної ради є ініціювання створення Борівської об’єднаної територіальної громади. Завдяки реформі децентралізації в нас борівчан з’явилась можливість створити власну повноцінну фінансово спроможну громаду. На сьогодні час добровільного об’єднання добігає кінця, саме тому це питання є одним з найважливіших на порядку денному.
Окрім зазначеного розгляду потребують такі питання як покращення благоустрою, збалансований розподіл бюджету, розвиток культури та освіти, розвиток соціальних проектів.
Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов’язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого округу – саме цим має керуватись обраний депутат, бути зразком для виборців округу та дотримуватись правил депутатської етики.

З повагою
кандидат в депутати Олішевська Наталія Дмитрівна
у виборчому окрузі №9 микрозайм

Comments are closed.