камінь. Вишняки. 350 років.

..анонсована і гарно підготована подія відбулась! Чимало гостей і багато місцевих мешканців зібрались на цю надзвичайну для Вишняків подію, відкриття відзнаки н.п. і урочисту річницю водночас, що готувалась майже рік! Спільну роботу провели і підготували ентузіасти своєї справи, організували все на належному рівні, запросили артистів і музик, дитячі атракціони та козацький вишкіл, збудували сцену і тд. Одна маленька невблагання річ лишилась неналаштована, це погодна канцелярія, що заливала дощем подію і трохи її підмочила. Але це не зупинило бажаючих, тому свято вдалось..

..і все вийшло краще, ніж планувалось: дерево роду, добірка старих сімейних фото, відзнаки односельців-довгожителів і багатодітних сімей, привітання сусідів і представників адміністрації, виступ справжніх “шпилястих кобзарів” і творчих колективів, гарний наваристий куліш з гарячим чаєм, козацькі забави і майстер-класи, а головне – чудова каменюка з надписом на в’їзді у село!

Робилось традиційне фото та відео щоб донести всю красу заходу, усіляко вкривалось і захищалось тіло апаратів від зливи, але … десь волога таки проникла, і камера постраждала та відео було втрачено. Лишились фото з іншого апарата. Таке раніше траплялось (необачно знімати у дощ проблемно), мав надію що цього разу така трабла омине, але ..

..але ще залишилось неймовірне відчуття свята у всіх, хто був свідком подій, і зможе у власних описах викласти та донести іншим.

..у фб на сторінці було аносовано пряму трансляцію, що мала трохи розширити аудиторію, і частково це вдалось. Але дуже слабий сигнал і тд. робили перепони у роботі, тож тільки фрагментарно є відео з події, що можна переглянути тут: 1,2,3, 4.

..загальна добірка фото тут. кредит

Comments are closed.