інформаційні матеріали

Дбаючи про забезпечення гласності та прозорості в роботі органів місцевого самоврядування, варто відповідні інформаційні матеріали про проведення сесії ради (або виконкомів та звітів) розмістити в ЗМІ, на інформаційних стендах або іншим чином (шпальтах газет, інформаційних дошках, місцевих сайтах, листівки) довести до відома територіальної громади. Перше – це необхідність, друге – це відкритість, третє – відсутність інформування дає привід до створення чуток та підозри у протиправних рішеннях та діях.
Аматорські відеозаписи, що є єдиним на даний час джерелом інформації, вважати повноцінними важко. Самоусунення або блокування, від оприлюднення суспільно важливої інформації, може делегемітизувати керуючий орган (або його окремих представників).

..тож з моменту останньої сесії, відео якої є (без показу), необхідні матераіли (друковані) так і не оприлюднено (у встановлений термін).
..той хто вважає що подібне інформування є зайвим, маючи посаду у раді – злодій і ворог, який своїми діями (або бездіяльністю) наносить збиток громаді (приховуючи та замовчуючи).

..маємо надію (примарну) на оперативне надання протоколів сесій, рішень і голосувань, для оприлюднення.
заём

Comments are closed.