гурток "Всюди Буду!"

Сьогодні, 16 листопада 2014 року, відбувся для учасників гуртка квест, приурочений до 96-ї річниці Мотовилівського бою. Ще в середу учні знали, що на таку тематику будуть змагання, тому гарно підготувалися! (Штудіювали всі матеріали з сайту, виписували, вчили, роздруковували)!

Звичайно, цікаво було також прийти на мітинг, почути від селищного голови Франчука Анатолія Миколайовича, від краєзнавця Мороза Андрія Омеляновича про історичне значення як того прямого Мотовилівського бою, що відбувся в далекому 1918 році, так і про жорстокі бої сьогоднішньої гібридної війни, яка, на жаль, не змінила ворога і до якої всі борівчани тим чи іншим чином причетні.
Три команди взяли участь, але комнада №3 зміненим складом: замість Ключнікова Івана та Дудника Олексія змагалася Ступак Саша. Команда №1: Черненко Ілля, Тарасенко Василь, Тарасенка Павло. Команда №2: Швець Лера, Швець Ілля, Бойко Артем. Для визначення черговості старту командам було запропоновано розгадати загадку, яку ми пропонуємо і вам також. Хто дав наібйльшу кількість вірних відповідей, стартував першим (команда №2), другими стартувала команда №3, останніми – команда №1. Але за 51 хвилину фінішувала команда №1 і виборола перемогу. Хоча команда №2 відстала не набагато – їх час 1 година 4 хвилини. Третій час – 1 година 14 хвилин і відсутня відповідь на “фінішне” запитання. Переможці отримали призи – туристичні тарілки з нержавіючої сталі, легкі та зручні в поході! Сподіваємося, що учасники інших команд, а також всі, хто не зміг прийти на змагання, будуть прагнути покращити цей результат! Чекаємо нових квестів! Нагородою для всіх учасників був куліш, гречана каша, чай та калач від організаторів заходу – ГО “Громадський актив селища Борова” та селищного голови. Співали патріотичних пісень, спілкувалися з цікавими людьми – досить цікаво провели дозвілля! Всі фото тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 … 7267905393

Запитання до малюнка:
1. Скільки туристів живе в цьому таборі?
2. Коли вони сюди приїхали – сьогодні чи кілька днів тому?
3. На чому вони сюди приїхали?
4. Чи далеко від табору до найближчого селища?
5. Звідки дме вітер: з півдня чи з півночі?
6. Скільки годин зараз?
7. Куди пішов Шура?
8. Хто вчора був черговим (назвіть ім’я)?
9. Яка сьогодні дата (число та місяць)?

Учасники дали правильні відповіді на 4, 7 та 4 запитання відповідно до номеру команди. А чи знайдете вірні відповіді ви?

джерело микрозаймы

Comments are closed.