гурток "Всюди Буду!"

Чотириденний похід в Бортники
Давно ми не писали про наші пригоди, але це не означає, що їх не було! 😉 Найвизначнішим за останній час був чотириденний похід.
Хоч і спека, хоч і городні справи кличуть (вишні, абрикоси, смородина – просяться в компоти та варення), але без походів найважче! Тому ми організували чотириденний похід з Борови до села Бортники, що за Фастовом. Дуже хотілося порибалити, покупатися в чистій річці, поспілкуватися з цікавими людьми! Вдалося нам це – пречудово. Єдиний мінус – на чотири дні дві дньовки – забагато! ;-) Хочеться руху, незважаючи ні на що! Наші враження – у фото-альбомі тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 … 8417616177
Дуже дякую: Лєні, Лізі, Льоші, Саші, Максу, Васі та Павліку – було весело, смачно, цікаво та дружньо! Наші тривалі тренування вже дали свої плоди: хлопці самі вже ставлять намети, розводять вогнище, добувають воду, варять смачнющі вечері та сніданки, миють казани! Рибалка трохи не вдалася, але ми наїлися шовковиці, вишень, суниці; багато купалися та бігали дубравами разом з вівчаркою Капралом, вчилися стріляти, плавати і літати (дехто!)

  микрозаймы

Comments are closed.