гурток "Всюди Буду!"

Відбувся наймасштабніший захід весни з орієнтування: Велике Болотне Орієнтування (називається РОГЕЙН).
Ура! Ура! Ура!!!!! Наші команди у Великому Болотному Рогейні зайняли високі місця: 7-те та 12-е з 16 команд! Це дуже хороший результат, особливо для команди Льоші, Вані та Іллі, адже вони вперше приймали участь в такому серйозному змаганні! Вітаємо також Васю та Вову (наймолодшого учасника, який мужньо пройшов 9,5 годин болотами, водою, чагарниками та буреломами!) – вони за підтримки керівника гуртка посіли почесне 7 місце.

Суть рогейну полягає в тому, що (в нашому випадку) є 25 КП (контрольних пунктів), які треба знайти на маршруті, протяжність якого 25 км за час, що не перевищує 10 годин. В ідеалі необхідно знайти всі КП. Але можна схитрувати і знайти найвагоміші КП (ті, за які присвоюють більшу кількість балів) і подолати дистанцію за менший час. Тобто рогейн – це і орієнтування, і тактика, і стратегія. Для більшого розуміння ось таблиця результатів: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ … edit#gid=0

Болота були більш-менш сухі цього року, тому ноги замочили трохи вище колін. Бачили косуль, черепах, вужів. Інші команди бачили кабанів. Море квітів супроводжувало нас на болотах. Випадково на маршруті побачили меморіал від Укрзалізниці в пам”ять про захисників Києва під час Другої Світової Війни, а також ДОТ (НЕПОКОРНЫЙ). Долучайтеся наступного року до нас! З нами цікаво!
Фото наших пригод тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 … 3605267953

микрозайм

Comments are closed.