гурток "Всюди Буду!"

Дуже багато вражень від нашого першого в цьому році веломаршруту на джерело в Тарасенки.
Виїзд на велосипедах 2 квітня був вдалим з точки зору погоди та наших фізичних можливостей: сонце не сліпило очі, було прохолодно, тому їхати – комфортно.

Трохи збивав з ніг вітер, але ми підкріпилися бутербродами і сил стало більше. Новачки – Іра та Слава показали себе якнайкраще, були витривалими, позитивними, енергійними та дружніми! Нам пощастило, що вони приєдналися до нашого колективу “Всюду Буду!”

З сумного на маршруті: дуже багато місць, якими цікаво їздити на велосипеді, засмічені до неможливості! Дорогі дорослі! Ви хочете, щоб ваші діти “милувалися” такими краєвидами? Дихали таким повітрям? Давайте починати з того, щоб не викидати памперси вашого немовляти прямо під ноги перехожим, тоді вашій дитині в майбутньому не доведеться жити і відпочивати у смітнику!

З сумного на маршруті: між Півнями та Вишняками ліс знищено! Це вже не ліс – це поле. Безліч квартальних лісових стовпчиків стоять одиноко на безкрайніх просторах, якими гуляє вітер! Куди дивляться районні очільники? Які потреби у вирубці надали ці лісові господарства? Бо це все – не санітарна чистка, це гарний бізнес для когось і знову ж таки – трагедія для наших дітей, та для лісових тварин.

З позитивного на маршруті: Слава допомагав Ірі боротися з піщаними дорогами, по яких її міський велосипед не дуже хотів їхати, тому хлопець мужньо помінявся транспортним засобом і перетнув важку ділянку на Іринчиному велосипеді.

З позитивного: на маршруті іноді трапляються технічні поломки. Цього разу лямки від мого велорюкзака раптово застопорили задні гальма. Їхала не швидко, тому не впала. Наш друг Дмитро (тато Андрія) вправно визволив гальма, бо і мав відповідні ключі, і знав як ними користуватися! Дуже дякуємо за аварійну допомогу на дорозі!

З позитивного: між станціями Мотовилівка та Білки зі сторони лісу є футбольне поле. Група молоді робила там прибирання, назбирали 7-10 мішків сміття. Запрошували і мене, але вже не стало сил, тож хай вибачають. Дуже душа пораділа за те, як проводить свій вільний час юне покоління, і знову хочеться закликати всіх – не смітіть, бо вашим дітям потім це “вигрібати” в прямому та переносному значенні слова.

Як бачимо, людина може створити як позитивні, так і негативні ситуації. Дуже закликаємо всіх зважувати свої вчинки і приймати рішення на користь добра, майбутнього, людяності, дружби та позитиву! Більше фото тут:https://plus.google.com/u/0/photos/1158 … 4563698065

форум микрозаймы

Comments are closed.