гурток "Всюди Буду!"

ВО “Свобода” сьогодні ініціювало провести разом з юними гуртківціми роботи по прибиранню коло пам”ятного знаку на честь Мотовилівського бою, річницю якого відзначатимемо 22 листопада. Надзвичайно важливо юним краєзнавцям бачити, наскільки значущі ці події дорослим нашого селища.

Дуже приємно було спостерігати на заході за дітьми, які разом працювали з селищними депутатами та громадськими активістами: загрібали та пололи, фарбували хрест і спалювали сміття. Споідваємося також, що на наш квест, який буде організовано для дітей та родин в день 22 листопада, прийде багато учасників!

А також сьогодні не могли пройти байдужими повз гарні яри для наших тренувань. Тож натягли мотузку системою “поліспаст” і кожен мав змогу випробувати свої сили на переправі. Провели також маленький майстер-клас для всіх бажаючих з в”язання вузлів, тож чекаємо всіх присутніх сьогодні ще на наших заняттях! Як завжди, щонеділі початок о 10.00 біля входу в Борівську школу. Більше фото тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 … 9658551393

фото займ

Comments are closed.