гравійна велодоріжка

..продовжуємо фантазувати на тему організації велодоріжок у смт.Борова, що поки здається дивним і зайвим, але може і випадково втілитись. Тож фабула: безпечне і зручне місце для велопрогулянок в межах населенного пункту, для велосипедистів усіх вікових груп та фізичної підготовки, за відсутності іншого транспорту. Якщо пішоходи будуть на цій стежині, то не стануть завадою, за взаємною угодою..

..і ось надибали таке: від станції “Білки” до станції “Мотовилівка”, під залізничним полотном йде стара грунтовка, по пагорбу і вниз у яр, а потім знову вгору до вул.Трубної. Загальна довжина складаює приблизно півтора кілометра. Почистити-підрівняти путівець, прибрати зайві рослини-горби, засипати рівним і товстим шаром гранвідсіву, облаштувати відповідними знаками обмеження, встановити вуличні ліхтарі і …перерізати “лєнточку”, тобто стрічку.
..в нижній частині, де раніше був базар, облаштувати майданчик для велотріалу, а схили поступово вичистити від сміття та зайвого буряну, і засадить деревцями-кущами. І за одно ліквідується багаторічне звалище, бо рано чи пізно когось упіймають, і ми отримаємо свій варінт “анникреніної”..

займ без отказа

Comments are closed.