Городок

..випадково відвідали військове і дуже секретне (колись) майже космічно-ядерне містечко, що розташовано в лісі, і має цілком цивільний вигляд. Школа, садок, пошта, панельні багатоповерхівки, каштани, чистота і побілені бардюри – зразкова оаза..

..цей маленький світ, де все виглядає майже як 30 років тому і здається що тут зупинився час, має сучасну назву Городок.
Далі інфо з вікі:
Городок — селище міського типу в Україні, в Радомишльському районі Житомирської області. Виникло 1969 року як закрите військове містечко Макарів-1. З 2012 року — селище міського типу, до того відносилось до Київської області(незважаючи на розташування на території Житомирщини) і вважалося частиною смт Макарів.

Селище Городок розташоване у Радомишльському районі Житомирської області на території загальною площею 1514 га. Незначна частина незаселеної території селища (1/6 загальної території) розташована на території Макарівського району Київської області.

На території населеного пункту проживає 2671 громадянин та знаходиться 27 багатоквартирних житлових будинків на 973 квартири, об’єкти соціально-культурної сфери: дитячий садок, загальноосвітня середня школа, музична школа, будинок офіцерів, магазин, військовий лазарет, поштове відділення, відділення банку, офіцерська та шкільна їдальні.

Селище обладнане під’їзними шляхами, системами теплопостачання і енергопостачання, очисними спорудами.

добірка фото..
займы на карту

Comments are closed.