Горкуценко Сергій Олександрович. Передвиборна програма

Горкуценко Сергій Олександрович народився в селищі Борова 30 січня 1971року. Закінчив Борівську середню школу. Після закінчення Київського педагогічного університету ім. Драгоманова (фізико-математичний факультет), знову повернувсь в Борову. Працював на Київській дослідній станції, Мотовилівському ДОКі, зараз є директором ТОВ «СКВ», яке займається виробництвом меблів. Одружений, маю двох дітей. З 2010р є членом партії «УДАР».

На останніх виборах депутатів селищної ради мешканці виборчого округу №8 довірили мені представляти їх інтереси в раді. Три роки депутатської діяльності показали всі сторони життя громади Борової. Як голова комісії з планування бюджету та соціально – економічного розвитку селища, я добре усвідомлюю проблеми фінансування проектів в Боровій. Разом з депутами було зроблено не мало роботи, це і запуск автобусного маршруту «Фастів-Борова», прийняття рішення про закриття звалища, робота по вивозу сміття, та багато іншого. Але нажаль було втрачено дуже багато проектів і можливостей, будівництво нового дитячого садка, розширення меж селища, реконструкція очисних споруд. Усвідомивши гостру необхідність в створенні дієвої ланки Громада-Депутати-Голова-Комунхоз, мною було прийнято рішення балотуватись на посаду голови селища. Це рішення визріло на початку 2012року, я ніколи не приховував своїх намірів, і була можливість стати В.О.. Та голова селища без підтримки людей не зробить ні одного дієвого кроку, тому було прийнято рішення прийти до посади тільки через вибори. Про мою активність і громадську позицію судити вам, та я завжди стояв на відкритості роботи всіх гілок влади.

Програма дій:
1. Закінчити роботу по санітарному стану селища ( не допущення вивозу сміття на стихійні звалища, максимальне охоплення по вивозу сміття з приватного сектора)
2. На ведення ладу з парковою зоною, та озелененням селища.
3. Максимальне охоплення вулиць селища освітленням.
4. Разом з Комунхозом ревізія та покращення водопостачання, будівництво на очисних спорудах прийомника стоків для асенізаторів.
5. Налагодження взаємодії з міліцією, для покращення її роботи в селищі.( Велике бажання добитись патрулювання)
6. Закінчити роботу по плануванню будівництва дитячого садочку, і почати планувати будівництво спортивного клубу.
Можна розписати ще багато планів і бажань. Звісно одна з самих болючих тем це дороги. Є багато і інших соціальних проблем. Багато з цих питань потребують фінансування, але основною проблемою на ці два роки є погашення боргів селищної ради. Я вибрав ті направлення, які не потребують багато коштів, потрібно тільки воля та взаємодія всіх ланок.

ГОЛОВНЕ, ЯКЩО ВАМ НЕ БАЙДУЖА ДОЛЯ СЕЛИЩА ПРИЙДІТЬ І ПРОГОЛОСУЙТЕ
2 ЧЕРВНЯ 2013р

__________________________________
..надійшло по еленктронці (ser.go@i.ua): Прошу розмістити виборчу програму. Сергій Горкуценко.
обговорення: ТУТ

взять деньги в долг на карту

Comments are closed.