ГО “Рух”. чергові справи. снігоочищення 23-24.01.2019

23-24.01.2019 проводилась посильна чергова прочистка тротуарів смт Борова від снігу, за технічної підтримкиГО “Рух розвитку селища Борова” малогабаритною спецтехнікою.

..пройдено ті місця, де це можливо, у максимальний чин: вул. Пушкіна від Білок до Подолу (від школи до школи), вул. Фастівська де є тротуар була спроба очищення (слизота обмежила наступні спроби), тротуари на І.Франка (частково), вул. Миру, тротуар поруч школи, навколо храму на цвинтарі і навколо цвинтара,  вул. Залізнична (частково), вул. Сковороди, тротуар по вул. Театральна, паркувальний майданчик машин швидкої допомоги, стежку на дамбі ставка “Центральний”, майданчик на азс с. Мотовилівка (дякую за солярку!), тротуар від храму до провулку на дамбу, по житловому масиву на КОКОСІ. Іноді витягали засівші в снігу автівки. Вузькі місця, небезпечні схили і купи будівельного матеріалу, низькі гілки дерев та ін. обмежили місця очистки від снігу.

..снігові опади були значні, поки прочистили один край села, на іншому вже засипало почищене, тому приходилось тричі за добу проходити одні й ті самі місця, щоб прибрати сніг. Пізно ввечері прочищено було шкільне подвіря і тротуари поруч.

..під час роботи було зламане “дишло” відвалу, яке оперативно увечері допоміг поремонтувати Роман Верес, за що йому велика подяка, і продовжити очищення тротуарів..


..територія “швидкої”


..випадково було зламано відвал, ймовірно знайшлась “зачіпка”, що виявилась потужніша ніж метал на дишлі..


колега


ремонт


..поремонтовано!


..під час робіт по очищенню тротурів від снігу було загублено металеві баласти 4 шт. по 25 кг кожен. Де саме – невідомо! Але якщо раптом…


..”циліна” на цвинтарі

..гілками було знову нанесено збитку, побито фари і зламано вихлопну трубу..

повідомлення по темі:
ГО “Рух”. чергові справи. снігоочищення 15.01.2019
ГО “Рух”. чергові справи 06.01.2019
ГО “Рух”. чергові справи 29.12.2018
ГО “Рух”. чергові справи 25.12.2018
ГО “Рух”. чергові справи 15.12.2018 займ онлайн

Comments are closed.