Футбольний турнір «Пам'ять».

12 жовтня в с.Мотовилівська Слобідка та с.Ч.Мотовилівка проходив футбольний турнір «Пам’ять» приурочений П.М.Мегедю та усім померлим футболістам. Учасники змагань були розділені на дві підгрупи, одна з яких грала в Мотовилівській Слобідкі. До цієї підгрупи увійшли чотири найсильніші команди Фастівського району – «Енергія» (с.Дідівщина), «Воля» (с.Червоне), команда з Томашівки та «Фенікс» (с.Мот.Слобідка).

Організатором цього турніру виступив кандидат в депутати до Верховної Ради України Сулима В.І., який перед початком змагань привітав учасників.
Всі команди мали можливість зіграти між собою. Кожний матч проходив на високих швидкостях, піднесено та на жаль були прояви емоційності. Перемогли команди з с.Дідівщина та с.Томашівка, які з Мотовилівської Слобідки відбули грати у фіналі на стадіоні с.Ч.Мотовилівка.
Також на цей турнір до Мотовилівської Слобідки завідав ще один кандидат в депутати – Богдан Хмельницький. Відверто кажучи було приємно спостерігати як між собою дружньо спілкувались два кандидати.
Команди які грали в нашому селі, від Богдана Хмельницького отримали подарунки. Отак і живемо від виборів до виборів ( в 2012 році ці змагання проходили за підтримки Сольвара Р.М).
Переможцем цього турніру стала команда «Енергія» (с.Дідівщина), яка в фіналі перемогла команду с.В.Мотовилівка.

надіслав по е-мейл Осадчий Евгений

займ без отказа

Comments are closed.