футбольна команда «Фенікс»

Мабуть у користувачів сайту борова – орг з’являється думка, що у Мотовилівській Слобідці окрім футболу нічим не займаються , насправді це не так, село живе активним життям, звісно і вистачає проблем. Але так сталось, що футбол для мешканців села займає особливе місце. Ще в 1964-1965 роках команда села посідала перше місце в районному турнірі , грала та перемагала в обласних змаганнях . І ці добрі традиції передались сьогоднішньому молодому поколінню.

Коли Мотовилівськослобідська футбольна команда «Фенікс» приймає суперників дома , то підтримати своїх улюбленців приходить чи не все село. Є в команди і ярі вболівальники , які супроводжують футболістів на виїзді, так було і 15 червня 2014 року коли наші гравці грали в полуфіналі на виїзді з командою с.Дорогинка . Наймолодшій вболівальниці трохи більше року , але на руках у мами вони дивилась як грає її тато Пасічник Валентин, найстарші, це подружжя Проценків Володимир Павлович та Ніла Миколаївна, вони тримали кулаки за всю команду та свого онука, капітана «Фенікса» Кучерявого Діму.
Перед початком гри хвилиною мовчанню було вшановано наших військовослужбовців , які загинули в літаку враженого терористами в м.Луганськ , лише після цього команди вийшли на поле.
В цілому гра була напружена та цікава , рахунок зустрічі 2:4 на користь команди села Мотовилівська Слобідка
Додому команда «Фенікс» разом з своїми вболівальниками їхала в колоні з семи автомобілів , в кожного з яких майоріла українська символіка. Зустрічні автомобілі подавали колоні звукові сигнали, жителі сіл, якими проїжджали, дружньо вітали підняттям рук. І так сам-пособі виник Мотовилівськослобідський атомайдан.

інформацію надав Осадчий Євген по є-мейл займ на карту

Comments are closed.