..фото виборчих дільниць.

..сьогодні вибори, в с.Борова відкрито і працюють чотири дільниці: в школі І-ІІІ ст., в будинку культури, в їдальні КОКОСу, в школі І-ІІ ст. на Білках.
..все чинно і солідно, присутні спостерігачі і члени комісій, виборці приходять неспіхом і отримують бюлетені, в кабінках ставлять підписи і кидають до виборчих урн. Вже звичне видовище.
..зробити для історії фото такого визачного моменту дуже важливо, волевиявлення в своїй суті, а особливо для історії нашого селища. Фото і текст нижче..

Завітав у ЗОШ І-ІІІст., де в холі старої будівлі розмістили виборчу дільницю №321041, і спитав дозволу у головуючого про можливість фотозйомки. Вона нібито непроти, але заперечив фотозйомку один з членів комісії (і її підтримали ще однодумці), чим змусили видати заборону. На питання аргументації своїх дій і заборони, лунала відповідь “неможна” і “винежурналіст, покажи посвідчення”, від цих дій було трохи ніяково. Наявні і працюючі камери спостереження онлайн транслювання процесу – це можна, а зробити добірку фото для новин – ні.
..згодом компроміс було досягнуто, до кадру потрапили лише ті, хто погодився на фото.

і ЗОШ І-ІІІст.

..відвідав БК селища Борова, де розміщено виборчу дільницю №321042, і також спитав дозволу у головуючого про можливість фотозйомки. Дозвіл отримав одразу, просила тільки перепитати присутніх про їх згоду. Перепитав. Погодились всі і навіть позували. Фото на згадку вийшло гарним.

БК

..відвідав ЗОШ І-ІІст. мікрорайону Білки селища Борова, де розміщено виборчу дільницю №321040, спитав дозволу у головуючого про можливість фотозйомки. Дозвіл отримав, присутніх перепитав, вони погодились. Фото на згадку вийшло не дуже, але яке вже є..

ЗОШ І-ІІст.

Завітав у їдальню КОКОСу, де в розмістили виборчу дільницю №321043, і спитав дозволу у головуючого про можливість фотозйомки. Вона завагалася і погодилась, але передумала заперечила фотозйомку. На питання аргументації своїх дій і заборони робити фото, попрохали зачекати для отримання консультації від юриста, по телефону. Де хто присутніх вимагали посвідчення журналіста і навіть показати паспорт. Показав. Після перемовин по телефону, де юрист підтвердив право робити фото на виборчій дільниці навіть аматорам, також надали дозвіл на фотзйомку. Перепитав присутніх про фотосесію, частина відмовилась, а хто погодився – ті є на фото.

..їдальня КОКОСу

..можливо для приватного життя ці дії були й зайвими, але для історії і майбутніх поколінь – важливі!
получить займ на карту

Comments are closed.