фермерство “Фортуна”

У цю суботу всі бажаючі дітки , та дітлахи з вадами здоров’я із смт Борова та міста Фастів вкотре відвідали фермерство “Фортуна”, що у селі Лубське, Макарівський район. Та окрім звичної їм іпотерапії , сьогодні була арттерапія на свіжому повітрі. Благодійний фонд “Сварог” запросив вчителів з фастівської школи народної майстерності для проведення майстер-класів. Дітки сьогодні ліпили звіряток з пластеліну, робили квіточки на картоні, розфарбовували розмальовки, а найголовніше отримали море позитиву.

Арттерапію для дітей проспонсорував відомий всим меценат Віктор М’ялик, який придбав усі необхідні матеріали для майстер-класів, вирішив питання з транспортом, а районний депутат Гірник Микола та його земляки , керівництво Борівсько селищної ради , і директор фонду Ясьмо Оксана приймали активну учать в організації заходів.
Також дітей пригощали морозивом, смачною кашою та ухою. Попри пасмурну погоду терапія пройшла вдало. Дітки з благодійного фонду “Сварог” знайшли собі друзів з благодійного фонду “Надія”, навчилися новому та побували на природі.

срочный займ без проверок

Comments are closed.