фдкм. Історія та розвиток освіти на Фастівщині

Не для кого не секрет, що шкільна освіта в Україні має свою власну історію та є такою ж давньою, як і взагалі історія нашої держави. Саме тому, 01.10.19 року, напередодні професійного свята усіх освітян – Дня учителя, у Фастівському державному краєзнавчому музеї пройшла наукова краєзнавча конференція на тему «Історія та розвиток освіти на Фастівщині», проведена спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради та відділом освіти Фастівської районної державної адміністрації.

Працівники музею мали добру нагоду запросити працівників освітньої галузі, щоби разом згадати про історію становлення освітніх закладів на Фастівщині, а також – об’єднати усіх навколо спільної ідеї – зростити наших дітей щасливими, успішними, впевнених у собі і своїх силах.

Учасниками та гостями краєзнавчої конференції були освітяни міста та району, історики, краєзнавці- усі, хто цікавиться історією нашого краю.

Колектив музею дякує Управлінню культури, молоді та туризму ВК ФМР за підтримку, а також усім-усім, хто долучився до такого потрібного усім нам, фастівчанам, заходу!

джерело


..коротеньке відео з початку заходу.

..а далі добірка фото..

решта фото. получить займ на карту

Comments are closed.