Фастівщина: на будівництві Мотовилівської абмулаторії виявили порушення

Порушення виявили в ході комісійного обстеження будівництва Мотовилівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини виявили в рамках контролю за виконанням якості будівельних робіт.

Про це повідомили у Фастівській районній раді.

На будівництві об’єкту були виявлені наступні численні порушення:

    • відсутність на об’єкті проектно-кошторисної документації, у зв’язку з чим неможливо встановити відповідність обсягів робіт та використаних матеріалів проекту;
    • відсутність інформації про підрядну організацію та виконавця робіт;
    • відсутність інформативного стенду з відомостями про об’єкт (зображення об’єкта та його основні техніко-економічні показники, інформації щодо замовника, проектувальника, підрядника, осіб відповідальних за здійснення авторського й технічного нагляду, відповідальних за виконання робіт);
    • відсутність графіку проведення робіт;
    • недотримання вимоги безпеки при будівництві (на будівельному майданчику відсутня огорожа та освітлення), невідповідне зберігання будівельних матеріалів.

Також під час комісійного огляду не виявили на робочому місці робітників (!).

Обстеження будівництва Мотовилівської абмулаторії було проведене з ініціативи голови Фастівської райради Геннадія Сиваненка. Воно відбулося за участі заступника голови РДА Юрія Волкова, заступника голови райради Володимира Куценка, голови Мотовилівської сільради Наталії Сперкач.

Всі зауваження та недоліки зафіксовані в акті обстеження та направлені відповідні листи до замовника робіт – Київської облдержадміністрації з вимогою усунути недоліки та посилити контроль за виконанням робіт підрядною організацією.

Згідно даних сайту «Prozorro», будівництво Мотовилівської абмулаторії здійснює ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “ЕСКАР”, про що між замовником будівництва – Київською облдержадміністрацією та підприємством був укладений договір на суму 8 923 871 грн 34 коп. Згідно умов договору, виконавець повинен побудувати амбулаторію до 31 грудня 2019 року.

Фото – Фастівська районна рада.

link микрозайм

Comments are closed.