Фастів. РДА. зустріч з депутатами. 28.11.2018

28 листопада 2018 голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко та заступник голови райдержадміністрації Юрій Волков ініціювали зустріч з депутатським корпусом селища Борова, в приміщенні Фастівської РДА, у зв’язку із напруженою ситуацією, яка склалась в Борівській селищній раді.

Певний час депутати блокують роботу селищної ради, ігнорують сесії та комісії ради… – саме це і призвело до створення цієї зустрічі! Наші селищні обранці спочактку були запрошені до зборів, котрі вони проігнорували, потім мусили йти до їх округів і там спілкуватись, і нарешті зустрілись у Фастові.

..цікавий папірець, де зазначено депутатів бср і їх контакти, а також відмітки “буде” чи “небуде”, і пояснення причини. Але сталось диво і….на зустріч вони приїхали повним складом, ще й підтримку собі взяли в особі цілого районного депутата і решти. Але коли зайшли до кабінету, де саме вже знаходились їх виборці, різко втратили інтерес і …почали вимагати проведення заходу у закритому режимі! Наші обранці бояться своїх виборців, що навіть боялись відеозапису і хотіли втаємничити свої дії і рішення, що так типово для них..

..показова реакція на камеру окремих осіб (то є на відео), коли вони проявляють “дружнє” і “мирне” ставлення, втрачаючи рештки довіри до себе. А потім стоятимуть і посміхатимуться вдалині, поки їх шістки чублять людей…

..імпозантний і вже сивоголовий (ото хвилювань у людини), але такий же недалекий і картавий бувший тимчасовий в.о. (любитель печаток і татуювань, він же у фб має назву “Моспан”), теж “здивув”: повчав правильній трактовці законів посадовців!

..приємно вразив вже трохи забутий наш нафталіновий мер Федір Володимирович Воробей, котрий за своєї каденції теж наламав чимало, мав і судимості і переобрання, бився з підлеглимиі обіцяв людям різне (не виконав нічого), але словами своїми підтвердив нездатність до конструктиву і діалогу – роздратував сторонню людину на керівній посаді..

..цікаво звучало прохання до присутніх борівських депутатів від керівництва Фастівської рда почути один одного, знайти компроміс, думати про людей, керуватись законом.

..відеозапис велась на камеру і паралельно транслювалась у фб на сторінці. Оппоненти також мали свій відеозапис і навіть виклали вже його з коментарями. Кому цікаво.

..перегляньте ці 2 години і порівняйте, або зробіть свої висновки, з перегляду..

займы онлайн без залога

Comments are closed.