фарбування мосту в Боровій

..як і анонсувалось, цю акцію організував ГО «Громадський актив селища Борова», що не тільки придбав фарбу та пензлі, а ще й долучив до справи людей. Добровільно, самостійно, гуртом..


..коротко про перебіг подій: з 10 ранку почали підтягуватись на “об”єкт” люди, несучи власні рукавички робочі, пензлі і щітки по-металу. Хто забув це взяти з собою, отримував на місці все для роботи. Розпочали зачищати від бруду та іржі, обробляти перетворювачем всю нижню частину огорожі, готувати поверхню під свіжу фарбу. Паралельно видалили накопичення бруду і землі з поверхні асфальту, позрізали зайві гілки, що проросли на міст та поруч, прибрали паростки чагарників з дороги. З пластикових пляшок поробили “стаканчики” під фарбу, розлили бажаючим, почали фарбувати синім верхню частину огорожі до розміченної відзнаки. Велика банка раптово скінчилась, і в терміновому порядку замовили та довезли ще декілька менших емностей з фарбою.
..а потім в роботу пішла жовта фарба, якої теж могло не вистачити, тому додатково ще докупили пару менших банок і пензлів, які знайшли в селі. Від маркера “маячку” і до нижнього швеллера пофарбували все з обох боків “внуль”.
..рештки пластикових пляшок порожні банки з фарби зібрали у сміттєві мішки, пензлі склали до відра та банок і залили водою, бо може скоро згодяться знову. Ганчірки, папір та картонні смужки, що виконали свою роботу, було теж утилізовано до смітника. Порожні пляшки з напоїв та одноразові стаканчики теж пішли до мішка.
..лишилось трохи фарби синьої, її віддали місцевому жителю, той самостійно пофарбував металеву огорожу пандуса, що освіжило їх і стлістично об”єднало з огорожою мосту.
..одночасно на дорозі стояли збирачі коштів “на фарбу” в імпровізовану “карнавку” – картонну коробку. Хтось проїжджав мимо, демонструючи відсутність коштів та інтересу до цієї справи, але більшість зупинялась та фінансово підтримувало, і навіть пішоходи давали щось з грошей! За неповні чотири години (з 10.00 до 14.00) було зібрано понад 3500 грн! Це по 20 і 50 грн, по 1 та 10, навіть по 100 і 200 грн одним папірцем! Про це дізнались згодом, коли вже майже закінчили роботу і вирішили зробити підрахунок зібраних коштів. Віддали борг за фарбу та розчин, за пензлі та перетворювач, і лишилось майже 3000 грн. Кошти вирішили поділити: одну тисячу на підтримку наших воїнів, одну тисячу на фарбу для наступних робіт, одну тисячу ще на нові ідеї по благоустрою…

..щира дяка всім, хто як міг, чим міг, тим і підтримав!
п.с.: дітлахи, що допомагали в збиранні коштів, отримали 50 грн. “на морозиво”.
..фото понад 200 шт. Відео буде дуже згодом.


получить займ на карту

Comments are closed.