Електрична енергія. prozorro. бср 28.01.2019

..про світло та електроенергію, що централізовано закупує Борівська селищна рада (Бср) у Київській області, на шпальтах сайту prozorro. Зазначено обсяг і його вартість, термін дії угоди, постачальника і тд.

..ця потужність вираховується з усіх споживачів, за котрі відповідає бср, в тому числі і вуличні ліхтарі для світла. А  заміна старих не економічних ліхтарів, на нові світлодіодні (економічні), надає можливість збільшити їх загальну кількість і втиснутись в рамки споживання. І як наслідок, поступово засвітити темні кутки селища, де є люди..

..кошти на сплату спожитої електричної енергії, як і на інші витрати,  бср отримує з місцевих податків. Тому коли є ці податки – є чим розраховуватись, і є світло вночі на вулиці та робиться ремонт або оновлення системи освітлення.

..цікава межа споживання на 2019 р нашим населенним пунктом (н.п.) Борова: 134169 кВт/год. Якщо теоритично поділить це на 12 міс, то вийде приблизно 373 станції по 30 кВт (гранична межа побутових сонячних станцій), що утворить загальне поле сонячних батарей у 7,5 га, і приблизно складе їх вартість у 5,5 млн у.о (при орієнтовній ціні одного побутового комплекта у 15 т. у.о. ). Це для мережевих сонячних станцій, котрі працюють за особливим тарифом, і за розрахунками починають працювати у “плюс” через 5 або 10 років. Наразі для нас це фантастика. Звісно там ще багато факторів, таких як погода та довжина сонячного дня, кількість генерації, але інфа просто до відома…

..нижче скани угод і сторінки з prozorro.

займ онлайн без отказа

Comments are closed.