джерело «Амурчик». ідея

..чергова ідея виникла давно, реставрувати джерело «Амурчик» у с.Оленівка, зробити його максимально охайним і наблизити до оригінального стану. Далі текст з першоджерела: Село Оленівка розташовано в мальовничому куточку Фастівського району. На південному-заході і південнму-сході від села беруть початок два струмки які на півночи зливаються в один потік який впадає в р. Стугна. На стумках влаштовано численні ставки. Такий чарівний куточок України в XІX столітті і вподобала Варвара Хаєнко, отримавши його у придане від батька. Молода господарка влаштувала парк засаджуючи територію екзотичними рослинами. А над джерелом, що било із-під гори, встановили фігурку хлопчика- херувимчака. Так і стояла ця фігурка, переживаючи всі зміни в країні. А під час Великої Вітчизняної війни – зникла. Джерело б’є і до цього часу а в пам’яті людей збереглася і його назва: „Амурчик”.

..все як завжди починається з простого, з ідеї або макету майбутнього витвору, як головним там має бути “хлопчик-херувимчак” чи “амурчик”, у відповідному вбранні-декорі та виготовленні. Загальне облаштування стінок поновити (замість цегли варто оздобити камінням), можливо причепурити площадку з “ванночкою”, враховуючи довкілля. Мета цих дій: посильно зберегти для нащадків матеріальну пам’ять предків. За Ханенками в Оленівці закріплено чимало, від ставків і бруківки до хат і парку, як згадка проїх діяльність і життєву позицію меценатів.

зрозки херувімчіків-амурчиків-ангелочків з бетону і у різнокольоровому окрасу: під “мармур”, під “бронзу”, під “золото” і тд.

..тепер треба вибрати, пов’язати з кам♥яної огорожею і бруком на підлозі, то й буде типу макет.

микрозайм

Comments are closed.