джерела Борови. Стугна.

..актуальні фото джерел, котрі розсташовано поруч р.Стугна і живлять (або живили) її, в межах нашого селища Борова. Питання води постає все гостріше, останні події по самостійно збудованій загаті викрили невідому раніше нам проблему, і тепер щоб зберегти свою річку і ту екологічну рівновагу, треба починати докладати зусиль. Мова йде про відновлення джерел!

..напевне в нас є фахівці в цій сфері, що можуть наочно та ефективно пояснити нам стан нашого річкового господарства, чому сохнуть ставки і тд. (ми очікуємо на консультації), але є прості та очевидні речі (глуха загата поперек русла, занедбані джерела) що варто просто їх зробити, та надати можливості текти воді.


..це маркер на мапі до фото що вище, де старе джерело на стежці заросло-зачахло, вивернуто у нього сміття, та й закинуто..


..рівень води в річці низький, джерела якщо і надають приток то не значний, і ледь утримують ставок від повного пересихання. Фото за 19.10.2017. Щоправда значний “внесок” в дебет водопостачання роблять каналізаційні стоки, що їх чимало берегом мають місцеві мешканці, і можливо тому ще й не висохла річка взагалі…

..ставок вище за течією “Комбінат”, який теж потерпає від нестачі води, має облаштовані джерела і значно зручніші підходи, але їх потужність теж впала і вони рівень води не піднімуть.

..це всі шість облаштованих джерельних трубочок в одному місці! І люди сюди їздять-ходять щоб набрати тут води.

..можна розраховувати на державу або на “доброго дядечка”, що раптом прийде і вирішить нам усі наші проблеми, але скоріше і надійніше буде це робити громаді, власними силами. Тобто – ми самі.. кредит на карту

Comments are closed.