думка депутата Гончарової. 1.03.2018

..це в продовження повідомлень “думка депутата Гончарової..” стосовно подій, у контексті вечірньої зустрічі депутатів смт.Борова, бо її проводили у закритому режимі (тобто, лише депутати).

Вчора (1.03.2018) в приміщенні БСР відбувся «круглий стіл» за ініціативи небайдужих депутатів, а саме Дзиби Костянтина, на якому планувалося знайти рішення з ситуації, що склалася в Борівській селищній раді. В зв’язку з тим, що саме 1 березня було отримано повне рішення суду по позову Босого Дмитра до Борівської селищної ради, а також надано ухвалу суду щодо роз’яснень рішення суду, депутати вирішили спокійно розібратися в ситуації, мирно поговорити та компетентно знайти рішення на благо селища, бо на даному етапі є два секретаря БСР – діючий та поновлений, а це нонсенс. Виявилося, що сім місяців, протягом яких йшов судовий розгляд справи, для багатьох були насиченими зустрічами з виборцями, намаганнями реалізувати свої депутатські права та обіцянки, часом для спостережень, аналізів та висновків. І вчора були депутатами озвучені їх наміри щодо подальшої роботи Борівської селищної ради:
1. Скласти повноваження і йти на перевибори – всім депутатським корпусом.
2. Скласти повноваження та більш ніколи не йти в депутати.
3. Не складати повноваження, бо: «я не хочу» – перший варіант, бо: «ми не маємо права підводити виборців та кидати нових депутатів розгрібати те, що ми наколотили» – другий варіант.
4. Прийняти до негайного виконання рішення суду, щоб не вводити селище в штрафи (які платяться з податків наших виборців) та не доводити ситуацію до блокування рахунків БСР, що призведе до негативних наслідків в усій бюджетній сфері селища (бо виходить що власні амбіції вище, ніж благо працівників бюджетної сфери та мешканців селища, діти яких не зможуть відвідувати дитячі садки, а також вулиці без світла, клуб без тепла і т.і.).
5. Єдиним депутатським корпусом, не беручи до уваги власні емоції, почуття та амбіції, діючи на благо громади, в інтересах громади та заради спокою громади законними методами встановити порядок в Борівській селищній раді шляхом розгляду питання на позачерговій сесії.
6. Хай Босой Дмитро робить, що вважає за потрібне, а ми й далі будемо спостерігати за тим, що в нього вийде чи не вийде.
7. Хай Руденко Юрій робить, що вважає за потрібне, а ми й далі будемо спостерігати за тим, що в нього вийде чи не вийде.
8. Особлива думка Босого Д.А. – необхідно виконати рішення суду, поновити на посаді (внести відповідні записи в трудову книжку), виплатити зарплату з 25.07.2017 по 01.03.2018 року (бо як ви виконаєте рішення суду про виплату зарплати, якщо ви не поновите людину на роботі), зібрати «круглий стіл» і визначитися з депутатами: чи можливо ефективно працювати депутатському корпусу з таким секретарем.
9. Особлива думка Руденка Ю.Ю. – рішення суду незаконне, бо механізмів його виконання немає; селище прекрасно функціонує, тому навіщо поновлювати незаконно звільненого працівника, який в суді і так вже відстояв своє чесне ім’я (хай радіє), та виплачувати йому зарплату, бо це ж з податків жителів селища, а грошей і так ні на що не вистачає; а я за крісло не тримаюся.
Як видно, скільки депутатів, стільки і думок. Одна й та сама ситуація породжує безліч варіантів виходу з неї, іноді схожих, але все ж таки – різних. І, як сказано у відомому фільмі, «залишитися мусить лише один». ОДИН варіант, бо рухатися в кількох напрямах безглуздо. займ

Comments are closed.