ДТП у селищі

..з літніми канікулами на дорогах селища побільшало дітей, на велосипедах і скутерах, просто пішки чи на роликах. Транзитний транспортний потік по головній вулиці вже став, як на Хрещатику, іноді перейти дорогу неможливо на протязі 10 хвилин. Раніше проблеми такої не було, бо і транспорту не було, а тепер все це є. Потрібно переглянути саму структуру в організації руху: встановити додаткових знаків, покижчиків напрямку руху, інформаційних вказівників, знаків обмеження швидкості та руху, знаків пішохідних зон та переходів. Поновити розмітку. А до цього поновити асфальт.
..зворотня сторона розбитих доріг – це невисокі швидкості пересування транспорту по них, але є приклади, коли аварії виникають саме з вини ям. Іноді проїхати без пошкодження авто можливо тільки порушуючи правила дорожнього руху: по зустрчній, по тротуару, та ін. Зелень, яка буйно розрослася обабіч доріг, теж вносить свою “долю” в створення цих ситуаційі обмежує видимість. На вїзді з селища, в районі Білок, на перетині вулиць Польова та Пушкінська, що навпроти генделиків, аварії постійно. Там навіть стоїть і чергує вже авто ДАІ, бо раз чи два в тиждень там халепа, а варто їм покинути це місце, то й частіше. Зупинка громадського транспорту, паркувааня біля генделиків, прилегла вулиця повна дітей, дачники з потягу, зарості на обочині, прямий відрізок, постійний рух авто у напрямку в’їзду та виїзду – моємо місце постійних пригод.
..треба щось з цим робити!
..є ще багато місць, які вимагають до себе уваги з боку організації руху, та створюють ДТП. Важливо їх означити та сприяти покращенню ситуації. займ

Comments are closed.