..доповнення Франчука А.М.

Оскільки питання профільної комісії, яку очолюю я, торкалося поточного стану медичного обслуговування населення на території Борівської селищної ради, свою увагу зосередила на доповненні Анатолія Миколайовича Франчука і вже його надрукувала. Висилаю тобі. Можеш його розмістити на своєму сайті.

Магдаліна

Корисним  було доповнення Франчука Анатолія Миколайовича щодо розгляду питання про поточний стан медичного обслуговування населення на території Борівської селищної ради. Лікар за професією, людина, не байдужа до проблем селища, він фахово висловив свої думки, що і пропонується для ознайомлення тим, хто з певних причин не має часу чи змоги подивитися повністю відеозапис пленарного засідання сесії 05.02.2016 р. (подається з незначним скороченням):

У селищі Борова – первинний рівень медичного забезпечення. Це означає, що тільки лікарі сімейної медицини мають право працювати. Згідно чинного законодавства їх по штату має бути 4-5 і у кожного з них має бути машина. Коли ставиться питання повернути лікарів невропатолога і хірурга, відповідь буде однозначна: це незаконна вимога, бо у нас первинний рівень медичної допомоги. Поки є Фастівський район і фінансування центральної районної лікарні іде через державні субвенції на медицину, дійсно перед Фастівською районною радою і перед Фастівською центральною районною лікарнею може ставитися питання, щоб приходили до нас  лікарі: хірург на 0,5 ставки або інший фахівець, який не визначений первинною медичною допомогою.

Дубровська Тамара Іванівна – головний лікар первинної медико-санітарної допомоги. … До 01.01.2016 р. скоротили гінеколога і хірурга, бо проведена реформа з охорони здоров’я.

Друге. 5 днів тому Кабмін України прийняв рішення про скорочення 30% ліжкового фонду. Це проблема.

Наступне. Про екстрену та невідкладну медичну допомогу. Кожна з них має свою машину. Невідкладну медичну допомогу забезпечують сімейні лікарі, бо це первинний рівень медичного обслуговування.  Кожна бригада має машину і здійснює чергування. Наприклад, з 8.00 до 22.00 – чергування. Головний лікар призначає, який лікар буде надавати первинну невідкладну допомогу, не екстрену. Фастівський комунальний заклад «Фастівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» має лише одну машину і якщо вимагати, щоб її повернули у Борову, то отримаєте відповідь, що є одна машина і обслуговує поліклініку Фастова і прилеглі села Фастівського району.

Екстрена медична допомога – це підрозділ Київської обласної держадміністрації. Ця екстрена допомога поки що базується у Борові. Це дає преференції: вони інколи не відмовляють у визовах невідкладної медичної допомоги. займы онлайн

Comments are closed.