допомога воякам

ГО «Громадський актив селища Борова» посильно підтримує наших односельців-вояків в зоні АТО, які звертаються за допомогою, у різних типових проблемах: одежа, амуніція, харчі, різні побутові речі і предмети щоденного вжитку, ліки, інструменти, рації і автомобілі. Все це дістається з різних джерел, як добродійна речова допомога так і грошова, але основою є фінансова підтримка цих дій, бо вимагає саме купівлі за кошти. Громада вкидає кошти в карнавки, передає відповідальним певні суми, а ті виконують замовлення передачами з придбаним на фронт.

..налаштована логістика, побудовані відносини з ланцюгом людей, де кожна ланка має додаткові зв”язки і дублюється. Ми періодично перезвонюємо землякам, цікавимось станом речей, питаємо про потреби. Отримуємо відповіді і робимо свою волонтерську роботу.

..певна депресивність і фінансове зубожіння людей, призвело до втрати благодійних надходжень, що в свою чергу обмежило наші можливості у наданні допомоги. Звернення продовжують надходити, але задовольнити їх все важче з банальних причин – брак коштів!

..рішення з організації збору вторинних ресурсів (макулатури, скла, гуми, пластику, тощо) було вимушенним, як пошук додаткових джерел фінансування, і вже є позитивний досвід! Тепер можемо спробуваи одним махом вирішити декілька проблем: зібрати на утилізацію вторинну сировину, прибрати навколишнє середовище від бруду, отримати кошти на підтримку бійців!

..прохання до земляків: долучайтесь!
..відповідальний за координацію: 0674445635

займы онлайн

Comments are closed.