допомога пожежникам!

..маємо трохи інформації по постраждалим пожежникам, що отримали опіки на тушінні нафтобази, і зараз потребують підтримки. Далі текст з повідомлень:
Під час пожежі на нафтобазі в Васильківському районі, постраждав наш земляк – Проценко Саша. Зараз він у дуже тяжкому стані знаходиться в реанімаційному відділенні опікового центру в м.Києві.
Прохання всіх небайдужих і добрих людей, помолитися за його спасіння і одужання.

Давайте допоможем Саші Проценко, який зараз перебуває у лікарні.
Його сім’я не має такої можливості щоб оплатити всі операції,дві з яких уже зроблено . Держава обіцяла надати кошти для операцій так до сих пір не має!Він має 60% опіків шкіри,органи побиті!Давайте йому допоможемо вижити щоб побачити свою дитину яка народиться через 2 місяці!!!ХТО СКІЛЬКИ МОЖЕ!!!НОМЕР КАРТИ ЙОГО РІДНИХ 5168757218060020
Мама: Тетяна Миколаївна Проценко 0931257248
НЕ БУДЬ-ТЕ БАЙДУЖИМИ!!!

..ще одна людина потребує підтримки:

В понедельник 8.06.2015 в результате пожара на нефтебазе “Брсм-Нафта” пострадал человек Климач Алексей Борисович 90% ожогов, очень тяжолое состояние нужны средства на лечение или другая любая помощь.
У него двое маленьких детей. Помогите спасти отца!

Сім’я Климача Олексія просить видалити з сайту номер картки його матері. Гроші продовжують йти, але вони вже не потрібні. На жаль, ми втратили брата, сина і батька. (допис від 6.07.2015 надіслано листом електронним)
Номер телефона матери пострадавшего:
097 435 25 57

..можливо є ще яка інфа про подібне, надсилайте на admin@borova.org микрокредит

Comments are closed.