..допомога односельців

..шпиталі, волонтерські бази, осередки “Червоного хреста”, бійці на війні – всюди є люди і вимагають нашої підтримки! Черговий раз активісти провели підготовчу роботу, повідомили сусідів і друзів, знесли в один двір свої передачі: городнину, консервацію, одежину. Актвно було на вулицях Пролетарьскій, Фастівській і Володарського, де сусіди впізнають себе..

..планувалось зібрати все на середу, а вийшло що в неділю (12.10.2014) вечері вже завантажились, тому оперативно дали запит на Житомирський військовий шпиталь (планували відвозити туди), але вони щойно прийняли вантаж з “Волонтерської сотні” і місцеві почали активно допомагати, тому зробили запити в найближчі вільні осередки – у м.Біла Церква нас чекали. Відвезено все туди (13.10.2014), на ‎БІЛОЦЕРКІВСЬКА ВОЛОНТЕРСЬКА ГРУПА її розподільчий пункт, з якого все піде на фронт чи шпиталь..

..пс: машину завантажили добряче, вийшло трохи тяжкувато, але добре що все поруч. Майже біля пункту призначення лопнула гума на колесі, трохи не витримала. Шиномонтаж біля складу оперативно все полагодив. Безкоштовно!

микрозайм

Comments are closed.