Допомога батальйону «СІЧ»

За ініціятиви голови Фастівської районної організації ВО СВОБОДА  Горбинка Юрія, при підтримці голови фастівських міських свободівців Генадія Яковюка та голови Громадського активу сел. Борова Гладченка Андрія було проведено збір продуктів харчування для свободівського батальйону особливого призначення «СІЧ».

Було зібрано та відправлено в район бойових дій на Сході країни близько 8 тон так вкрай необхідних для наших військових продуктів харчування.

Велика подяка громаді, прихожанам та настоятелю храму Різдва Пресвятої Богородиці отцю Леоніду Красновид  села  В.Мотовилівка. Особлива подяка громаді, прихожанам та настоятелю храму святого Олександра Невського Української автокефальної православної церкви отцю Василю Войтку, а також прихожанам та настоятелю храму Успіння Пресвятої Богородиці отцю Юрію Юрченко селища Борова.

Окрема подяка водіям: Морозу Василю Івановичу та його сину Назару, Яровенко Володимиру. Окрема подяка заступникові директора Мотовилівського меблевого комбінату Омельчук Василеві Івановичу.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!         ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

Голова Фастівської РО ВО СВОБОДА  Горбинко Юрій.

 

кредит онлайн

Comments are closed.