допомога батальйону «Карпатська Січ»

Чергова допомога Фастівських націоналістів батальйону «Карпатська Січ».
Як і було раніше анонсовано 16 січня 2016 року в селі Оленівка за ініціятиви Голови Фастівської районної організації ВО СВОБОДА Горбинка Юрія та за підтримки Голови міської організації ВО СВОБОДА Геннадія Яковюка було проведено збір продуктів харчування для свободівського батальйону особливого призначення «Карпатська Січ», що вскладі 93 ОМБ ЗСУ України.

Фастівськими націоналістами було зібрано та відправлено на базу «Карпатської Січі», що в Межигір»ї, черговий гуманітарний вантаж: близько 2,5 тон так вкрай необхідних для наших військових продуктів харчування. Це різні консервації, часник, морква, буряки, картопля, капуста, варення, олія, крупи та макаронні вироби. Також 500 пачок цигарок «Прима»(ще совкових часів, але придатних) та 2730 гривень коштів на бензин, для заправки бензопилок.
Фастівські націоналісти висловлюють вдячність мешканцям, прихожанам та настоятелю церкви святого Олександра Невського отцю Василю Войтко, села Оленівка. Окрема подяка Лисенку Олександру Миколайовичу та всім працівникам меблевої компанії «Меркс Інтеріо», що в селищі Борова за зібрані вищевказані кошти.
Також хочу подякувати мешканцю сел. Борова Бабенко Юрію Йосиповичу за фінансову підтримку.

Голова Фастівської РО ВО СВОБОДА Горбинко Юрій.
СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

займ без отказа

Comments are closed.