Допомога багатодітній сім'ї.

Фастівські націоналісти неодноразово допомагали в наш  скрутний час  малозабезпеченим сім»ям та окремим нашим нужденним співвітчизникам.

Так сталося і цього разу. До голови фастівської районної організації ВО СВОБОДА  Юрія Горбинка звернулася мама п»ятьох діточок, яких виховує сама. Не треба довго думати, щоб зрозуміти в якій скруті ця багатодітна сім»я в теперішній надзвичайно складний час. В час коли наша влада думає виключно про власне збагачення, а маленькі українці ледь животіють і можуть розраховувати на доброчинність та на небайдужих людей.

Терміново, в найкоротший термін була куплена дитяча кроватка,  зібрані різні речі:  дитяче взуття різних розмірів, одяганка від спіднього до верхнього, постільні комплекти як дитячі так і дорослі. Також було передано багато різної канцелярії, це і зошити, блокноти, фломайстри, ручки, олівці, альбоми для малювання та різноманітні дитячі настільні ігри. Не забули і про засоби особистої гігієни: мило, зубні щітки та зубні пасти, шампуні, гелі для ванн, мийні засоби для посуди.

Не забули добавить до цього всього ще картоплі, цибулі, консервації, варення та 10 кілограмів відбірного рису.

Велика, окрема подяка нашому побратиму, свободівцю, депутату фастівської районної ради Гірнику Миколі, який доклав чималих зусиль як фінансових так і транспортних, щоб ця допомога в повній мірі відбулася. Також подяка голові фастівської міської СВОБОДИ  Генадію Яковюку.

Наше свободівське гасло: Є СВОБОДА – БУДЕ УКРАЇНА втілюється в життя.

 

Голова фастівської РО ВО СВОБОДА     Горбинко Юрій.

займы онлайн без залога

Comments are closed.