допомога армії

Останнім часом займатись волонтерством все тяжче і тяжче. Ні, ніхто палиці в колеса не ставить і перепон бюрократичних на горизонті не видно. Просто.. нічим…
Зараз говорю не тільки за себе, але й за десятки знайомих волонтерів. Скарбнички пусті.

Людям дорікати нікому рука не підніметься і язик відсохне. І так вже цілий рік той простий українець на своєму горбу ту армію відновлював…фактично, дали владі час на те, щоб реорганізуватись і якось виконувати ті фунції по забезпеченню ЗСУ всім необхідним. Але якось у влади не виходить. І люди зубожіли. А запитів на ту ж саму оптику від підрозділів менше не стає.
“Ми сліпі, як котенята”, “підкрались фактично на 200 метрів, ми їх не бачили”, “нам би хоч якийсь тепловізор…” – це частинка витягів з тих листів, які я отримую. І кожного тижня пишу одне і те ж: “хлопці, соррі, зараз нічим не допоможу”.

Харчі, кровоспинні, цигарки, бєрци, розгрузки – це по основних питаннях. Фінанси – ще пріоритетніше…
детальніше ТУТ!
ДЖЕРЕЛО: ПРИТУЛА

..стосовно діяльності волонтерського руху у с.Борова ситуація аналогічна, але йдуть спроби в різних напрямках, для пошуку необхідних коштів у підтримку наших вояків. Папір-пляшки лише вимушений крок, бо поставлена певна мета для реалізації чергового придбання, а запити на харчі-речі теж є, і волонтерські осередки періодично вивішують свої списки з необхідними запитами..

перепост повідомлень:
..про панчохи
Вниманию волонтеров и тех, кто помогает армии!
если вы закупаете или принимаете носки для армейцев – можно брать только таких торговых марок:
Дюна
Легка хода
Бонус
Акцент
Классик
Атлантик
Они используют натуральный хлопок. При этом условии состав 90/10, 80/20, 70/30 и даже 60/40 является нормой.

Все остальные используют восстановленный хлопок (Китай) – хлопковая ветошь варится с пластмассой и делается нить. Хлопка там не больше 20 %. Они опасны для ног, являются причиной возникновения тяжелых кожных заболеваний, особенно в тех условиях, что пребывают ребята.

100% натуральный хлопок производит ТОЛЬКО ТМ “Легка хода”, они же производят и антибактериальные носки (обработанные антимикробным веществом Sanitized®.)

..про харчі
Друзі, Терміново!!!! потрібні овочі (картопля, морква, буряк, капуста), люба консервація і любі крупи (перловка, ячка, гречка, макарони і т.д) в необмеженій кількості.

..та ще багато іншого: медикаменти, засоби зв”язку, транспорт і тд. У стрічці новин таких запитів – безліч! Тому продовжуємо свою діяльність на цій ниві, інформуємо про потреби і чекаємо допомоги, хто чим і скільки зможе.. взять займ онлайн

Comments are closed.