До відома депутатів районної ради

30 жовтня о 10.00 відбудеться пленарне за­сідання 35 чергової сесії Фастівської районної ради VІ скликання . Проходитиме воно за адресою:­ м. Фастів, вул. Суворова, 1 (адмін­приміщення управління агропромислового ­розвитку, 2-й поверх, велика зала).

На розгляд сесії передбачається винести такі питання:

1. Про внесення змін до рішення Фастівської районної ради від 23.01.2014 р. № 01-29-VІ “Про районний бюджет Фастівського району на 2014 рік”.

2. Про затвердження звіту “Про вико­нання районного бюджету Фастівського району за 9-ть місяців 2014 року”.

3. Про хід виконання Програми підтримки молоді у Фастівському ра­йоні на 2009-2014 роки.

4. Про внесення змін до Статуту ­комунальної установи Фастівської ­районної ради “Трудовий архів Фастів­ського району”.

5. Про соціальну підтримку військовослужбовців-учасників антите­ро­ристичної операції та членів родин загиблих військовослужбовців-учасників антитерористичної операції.

6. Про внесення змін до Програми соціального захисту ветеранів у Фа­с­тів­ському району, затвердженої рішенням Фастівської районної ради від 30.09.2005 р. № 05-24-ІV.

7. Про хід виконання Програми реформування і розвитку ЖКГ Фастів­ського району на 2013-2015 роки.

8. Про готовність житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та про вжиті антикризові заходи для забезпечення стабільної роботи ­закладів освіти, охорони здоров’я і культури.

9. Про затвердження Програми ­залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату у Фастівському районі на 2014-2017 роки.

10. Про хід виконання Програми ­розвитку малого та середнього підпри­ємництва у Фастівському районі на 2013-2014 роки.

11. Про затвердження Програми ­розвитку малого та середнього підприєм­ництва у Фастівському районі на 2015-2017 роки.

12. Про затвердження технічної ­документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в користування на умовах оренди Са­дів­ничому товариству “Великосні­­тин­­ське-2011” для земель загального ­користування на території Великоснітинської сільської ради.

13. Про передачу об’єктів нерухомості у комунальну власність Скрига­лівської сільської ради.

14. Різне:

– про результати розгляду запиту ­депутата Фастівської районної ради В.В.Єременка щодо заборони проведення перевірок суб’єктів підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу в період проведення АТО;

– про результати розгляду запиту групи депутатів районної ради В.М.Юр’єва, В.В.Куценка, В.В.Єременка щодо належного матеріаль­но-технічного, медичного та іншого забезпечення військовослужбовців, які виконують військовий обов’язок в зоні АТО;

– інформація щодо звіту про збір коштів та іншої допомоги на потреби учасників АТО за період червень-­вересень 2014 року.

Засідання постійних комісій будуть проведені:

23 жовтня, 10.00 – спільне засідання постійних комісій районної ради з питань підприємницької діяльності, інвестицій, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі; комунальної власності; АПР, земельних відносин та екології;

28 жовтня, 10.00 – спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та фінансів; охорони здоров’я, соціального за­хисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді; регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, зв’язків із засобами масової інформації, громадськістю та полі­тичними партіями.

Геннадій Сиваненко,
голова районної ради

джерело заём

Comments are closed.