до уваги пільговиків

до уваги пільговиків! Від управління соціального захисту населення Фастівської РДА!

 03.10.2019 року з 9-00 в адмінбудинку селищної ради буде проводитись прийом громадян щодо надання пільг та субсидій в безготівковій та готівковій формі. 

ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ

Щодо запровадження надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення розраховують щомісяця суму пільги виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом, кількості членів сім’ї, які мають таке право відповідно до законодавчих актів та з урахуванням встановлених цін\тарифів (внесків) і державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

         Виплата розрахованої суми пільги здійснюється у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк”.

За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону.

Виплата пільг у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування структурним підрозділом з питань соціального захисту населення коштів на рахунок пільговика відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у грошовій готівковій формі, виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, про що орган соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного опалювального (неопалювального) сезону у грошовій безготівковій формі.

 

  займ на карту

Comments are closed.