до 100 річниці Мотовилівського бою. Стелла на в'їзді


..умовне місце встановленя майбутньої стелли на межі селища.

..якось у щоденних проблемах і біганині вже й забули, що у цьому році визначається важлива дата – 100 річниція Мотовилівського бою! Ймовірно, що на подібний захід приїдуть усі зацікавлені особи, від президента до районного депутата, і варто вже робити підготовчі роботи. В планах їх багато, але одна з них – це пам’ятний знак, або стелла, на в’їзді в наш населенний пункт. Одна з київського напрямку стоїть, дякувати Володимиру Івановичу Вуколову, що фактично власним коштом і зі своєї ініціативи, та за підтримки дружини Євгенії Федорівни Гупалової, зробили її.

..тоді майстер зробив ескізи для стелл обох напрямків, на київ і на Фастів, втілити встиг одну Київську (за “сприяння подяка” тогочасному голові Воробею Ф.В., який віддав з обіцянного лише частку коштів вдові). На інший проект встиг закласти фундамент та каркас, і все.. Згодом хтось то все недобудоване зруйнував..

..тепер є нагода поновити відповідні роботи, котрі мають навіть певне документальне підтвердження, створюються нові ескізи, лишилось небагато: бажання і кошти.

..офіційні папіри, що стосуються теми, було зроблено завдяки наполегливості активного місцевого діяча Андрія Мороза!

..важливо це все робити оперативно, щоб не повторити ситуацію як з “меморіальний знак. голодомор” та “меморіальний знак. голодомор. ескізи 2“, коли було багато балачок і наявних дозволів, а справа зависла і зупинилась. Інакше прийдеться робити так, як ставили памятник “Кобзарю” в центрі, тихо і самостійно, лише Федір Володимирович колами бігав…

..є чутки (і навіть десь писалось) що на відзнаку цієї події ВЖЕ виділили 3 мільйона на Фастів і приблизно 100000 грн на Борову! Питання: де кошти? деньги в долг

Comments are closed.