Для покращення надання соціальних послуг населенню

..про цікаву ініціативу нещодавно повідомляли, де в рубриці “..від першої особи. Випуск 3.” було презентовано “скриньки довіри”. Фрагмент новин з “Вісник РДА від 31 жовтня 2013 року “.

..далі стаття:

Минулої середи у Боровій урочисто презентовано відкриття “скриньки довіри”, встановленої у селищній раді за ініціативи Фастівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді для налагодження постійного “зворотного зв’язку” між соціальними працівниками і населенням щодо потреби населення в соціальних послугах та оперативного реагування на звернення. Всього таких скриньок у селищі буде функціонувати чотири: в обох загальноосвітніх школах, опорному пункті міліції та приміщенні селищної ради.

Захід проведено на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо всебічної підтримки сімей з дітьми, молоді, найуразливіших верств населення, на виконання Закону України “Про звернення громадян” та з метою організації виконання Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Участь у ньому взяли Борівський селищний голова Анатолій Франчук, директор районного центру соцслужб Вікторія Костецька, соціальний працівник при селищній раді Оксана Коломієць, фахівець із соціальної роботи районного ЦСССДМ Оксана Кухаренко, представники громадськості.

Анатолій Франчук подякував соціальній службі району за важливі для громадян ініціативи щодо надання допомоги тим, хто її найбільше потребує, і зазначив: “Відкриття скриньки довіри засвідчує, що діяльність селищної ради і районної соціальної служби будуть і надалі координуватися в інтересах дітей, сім’ї та молоді й орієнтуватимуться на відповідні соціальні ініціативи Президента України”

джерело
п.с:..традиційна відсутність на першоджерело притаманне багатьом виданням, маємо ще одне…
займ без отказа

Comments are closed.