..дивна зустріч

..під час попередньої фотосесії, що триває вже цілий ранок навколо села, і дійшла до комбайнів у полі, відбулася дивна зустріч. До мого авто, що стояло на обочині дороги, підлетів заднім ходом синій мерседес спрінтер, а з нього вийшов водій і почав задавати питання про фотографування! Нібито ми щось порушуємо і тд.
Але при цій розмові саме фотографувались комбайни, які були в зовсім іншому боці, і фотограф теж був з іншого боку дороги, що його невидно з дороги. Навіть уявити було дивно таку ситуацію, а тепер вже маємо досвід, коли хтось чіпляється з дивними питаннями.

Чоловік в досить агресивній формі спробував довести свою правоту, але зрозуміти її вимоги було важко ( про яку церкву, коли фото комбайнів роблять). Спроба вияснити деталі чи то зрозуміти причину (знову питалось про фотографування церкви) невдалось, водій пішов і пояснень не надав. Раптово зупинилась ще одна автівка, молодик якої навіть не виходив, поговорив з водієм буса через відкрите бічне вікно, здав назад, і начав питати, дослівно: “..у нас проблемы?”. Перепитав декілька разів, теж був трохи напружений у розмові, чомусь теж щось хотів.
..потім всі розїхались, кожен своїм шляхом, наче й не було. Тож тенденція цікава, тому і повідомляю: хто це був, що саме хотіли, які вимоги ставили, навіть на відео з регістратора зрозуміти важко.
..змушений був сфотаграфувати місцевість, яка раптово стала “таємничою” та номера автівок. Може хто пояснить, що то було?

..на відео стоїть невірна дата та час, як завжди, але сама подія відбулась сьогодні вранці, десь о 10-й. 17,09,2013..

..і добірка фото..


..місце зупинки


номер буса, водій якого був ініціатором діалогу..


..друге авто, що під”їхало..


..від”їзд буса..


..будівля поруч.
займ на карту онлайн

Comments are closed.