Державна "допомога"..

Державна “допомога” родинам, де є мобілізовані – це назва теми на нашому форумі, де від першої особи надається цікавий за змістом текст, в якому йде опис непростої ситуації. Без зайвих емоцій, трохи діалогів, і виникає сумна картина – тилові криси існують.

..тема матиме продовження, і обов”язково повідомимо про результати, а також про інші факти..
..текст повідомлення вкладаю..

Сьогодні, 22 серпня, стався кричущий випадок з однією з родин, де є мобілізований військвослужбовець.

Три тижні тому представниця з районного територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) ходила селищем та повідомляла родинам, чиї сини, чоловіки, батьки, брати знаходяться у військових частинах як мобілізовані, що селищною радою (чи військовим столом чи ще якоюсь організацією) до них були подані акти обстеження умов проживання родин, що залишилися без годувальника. Розглянувши ці акти Центр прийняв рішення надати допомогу цим родинам. Тому родичі повинні приїхати у Фастів, в цей центр, що знаходиться в будівлі СОБЕСУ на 3 поверсі, та забрати допомогу. Яку – не повідомлялося. В одній з родин матеріальне становище дозволяє не звертатися в такі структури, тому про візит працівниці скоро забули.

Сьогодні ж, за збігом обставин, потрапивши у Фастів в своїх справах, дружина воїна, проходячи повз СОБЕС, згадала про візит і вирішила поцікавитися, що ж там за допомога надійшла. Нарядні, увібрані в національні сорочки, вишивані плаття та заквітчані працвниці були нериємно здивовані візитом. По-перше, “вам казали три тижні тому”; по-друге “в нас зараз свято в міськарі, то приходьте у вівторок”, по-третє, “як ви сказали ваше прізвище? Кол-ко? з Борови? це у вас приватний будинок, холодна і гаряча вода, зручності в будинку, дорослий Х-ти річний син і ви сама підприємець? ТАК ДЛЯ ЧОГО ВАМ ДОПОМОГА?”

Німа сцена. Дружина вояка отетеріла. “Я ж не просила, ви самі сказали прийти.” – “Так значить ви прийшли? І це при тому, що у вас Х-річний син, ви підприємець… і т.д. і т.п.” – “Для чого тоді ВИ приходили до мене і казали, що на моє ім”я надійшла допомога і ми можемо забрати її в будь-який час, в будь-який день?” – “Ну, напишіть заяву” – зробила милість, а жінку вже колотить, бо чоловік 37 днів в АТО. Заява від 22.08.2014 року на ім”я директора Центру Воровської Людмили Олександрівни переписана зі зразку містить такий текст: “Прошу надати мені грошову, продуктову та речову (речі б/у) допомогу”. Руки вже тряслися – які речі б/у???

В підвалі споруди – склад, де стоїть стійкий запах б/у речей, що висять на двох стояках. Розфасовані крупи. Ящики “Мівіни”, коробки з олією. Виділяють “допомогу”, яку старанно записують у видаткову накладну: гречка – 1 кг, рис – 1 кг, борошно – 1 кг, цукор – 1 кг, ячка – 1 кг, крупа пшенична -1 кг, олія – 1 пляшка, рибна консерва – 1 шт., “мівіна” картопля – 2 пачечки, “мівіна” вермішель – 2 пачечки, чай – 1 шт. Великими 5 кг пакетами лежать макарони, “на око” насипали ще й макаронів – 1 кг. Ставиться підпис. “Вартість я потім впишу”, – каже соц. працівниця, яка проявила людяність і попросила вибачення за свою колегу. А колега – Михайлова Тетяна Володимирівна – на повторний візит до її кабінету відреагувала спокійно: “Хіба я вас погано обслужила?”

РЕЗЮМЕ. На фото, що додаються за посиланням, видно, що круп відвантажено від 600 до 900 граммів. Чай – російського імпортера. Михайлова Тетяна Володимирівна за 10 хвилин зробила своїми словами з дружини воїна хапугу, безсовісну обкрадачку дійсно обездолених, розжирілу бізнесменку, знахабнілу підприємицю, що посягає на останній шматок для ….. Для кого? Для кого виділений той шматок? В яких кількостях? Як часто? Що за “грошова та речі б/у”????? Де воно? Думаю, що наш Громадський контроль серйозно займеться збором інформації про діяльність організації, що називається Центр Соціального обслуговування, бо хтось явно сидить не на своєму місці! Як мінімум тому, що соціальний правцівник повинен ВМІТИ ПРАЦЮВАТИ З ЛЮДЬМИ! Можливо Т.В. має чоловіка-підприємця, який тими крупами приторговує? Раз ви, шановна Тетяно Володимирівно, про родини вояків все знаєте, то треба і про вас добряче все дізнатися!
взять деньги в долг на карту

Comments are closed.