День соборності. Фастів

22 січня 2017 року відвідали у м.Фастів на однойменній залізничній станції “музей на колесах” у вигляді потяга і вагона початку минулого сторіччя. Є трохи низки повідомлень про подію і її відзначення у цій місцині, та про окремих активних діячів тієї пори, і була надія на святковий захід і тепер , але..

..як не дивно, але чергове “але”: сам музей працював, була проведена екскурсія для відвідувачів, та сам знаковий і відзначений у всіх містах України захід у цей день у м.Фастів так і не відбувся. Питання “чому так” залишилось без відповіді (насправді його провели на два дні раніше, бо …).
..але про це нічого не знав один чоловік, який сам приїхав та ще й повен автобус людей привіз з собою, щоб долучити їх до частки історії. Микола Томенко і подію відзначив, і людей привіз, і схоже навіть презент музею надав, і у акції (або то був флешмоб) “Україна Єдина” поруч музею був задіяний, і на екскурсії був (молодець), а адміністрація міста та різна “державники” подію оминули (ганьба).


..маркер на мапі надається для бажаючих


..вагон та його оснащення реконструйовано з нечисленних світлин подій того часу та описів, і здебільшого є репліками, але збережено спробу передати і максимально донести антураж та дух того часу.


..на фото трішки розгублений Микола та керівник музею Едуард.


..але головне відбулось: приїхали, відвідали, почули і тд.


..це 3 переїзд для виїзду на перони вокзалу.


..це дорога до нього


..переїзд в місто


..дорога в місто

..коротенько дорожні вказівника-орієнтри для водіїв, як дістатись до музею.

п.с.: вважатимо цю історію прикрим непорозумінням, коли в самомому серці події її своєчасне відзначення проігнорили, що починають виникати певні сумніви і це черговий випадок, котрий їх тільки підкріплює підозри. Нажаль..

апдейт, павідомлення про подію з іншого джерела:

ФОТОРЕПОРТАЖ З ДНЯ ЗЛУКИ 22.01.2017 р. У ФАСТОВІ З МИКОЛОЮ ТОМЕНКОМ. Хоча основні загальноміські заходи біля Фастівського “Музею на колесах” (Музею-вагону Злуки ЗУНР та УНР) до Дня Злуки за участю міської і районної влади, представників громадськості відбулися 20.01.2017р., але і сам День Злуки 22 січня цьогоріч не пройшов без гостів. До Фастова цього дня з великою групою студентів завітав відомий екснардеп і ексвіце-прем`єр України Микола Томенко. Йому і цій прибулій групі провів детальну екскурсію і розповів про всі нагальні біди музею.Отримав від пана Микола декілька цінних подарунків і запевнення в допомозі музею. Нижче сьогоднішні наочні фото з мітингу біля музею:


..презент! микрокредит

Comments are closed.