День села. Мотовилівська Слобідка. 17.11.2012

..як і планувалося, святкування “Дня Села” Мотовилівська Слобідка відбулося в культурно-виховному молодіжному центрі по вул.Центральна,33.
Невеличка актова зала прийняла багато гостей, вільних місць не було, стояли в проходах. Музичний супровід і технічну підтримку надав БК селища Борова у особі Шевченко Н.С. та співочого гурту “Квітка душа”. Виступали на сцені школярі і гості: Дубчак Світлана та її донька Настя.
Розпочалося все з коротенької ділової промови голови села і швидкоплинними зборами. Швиденько обговорили питання сміття-світла, кошторис і проплати, а згодом розпочали концерт.
Вітали і нагороджували односельців, приймали поздоровлення від гостей, згадали про дату визволення села і єдиного ветерана ВВВ. Пригадали тих, хто вже справив своє “золоте” весілля, молодят, а також новонародженних у цьому році..
..місцеві підприємці приєднались до поздоровлень, надали подарунки, привітали особисто. Сам голова, Осадчий Євгеній Володимирович, привітав і подякував всіх присутніх і отримав привітання та подарунки. Свято вдалося.
..після завершення концерту, всіх запросили на невеличкий фуршет.
..деталі на фото та відео.


займ онлайн

Comments are closed.