День різьбяра та майстра плетіння

Вельмишановне панство! дорогі друзі прошу Вас завітати на наше свято а також проанонсувати ( повідомити) громадськість про те, що 29-30 червня 2013 року
у Національному музеї народної архітектури та побуту України (с. Пирогів) проводиться свято День різьбяра та майстра плетіння.

До участі у ньому запрошено кращих майстрів традиційних народних ремесел: художнього різьбярства та плетіння з природних матеріалів. На святі широко будуть представлені плетені з лози меблі та корзини, солом’яні брилі та прикраси, браслети і ґердани з бісеру, а також дерев’яний посуд, ложки, форми для випічки, кухонні дошки, шкатулки та мініатюрна дерев’яна скульптура. Також для дітей мами зможуть придбати екологічно чисті традиційні народні дерев’яні іграшки: свищики, деркачі, коники-каталки, ляльки-мотанки та ін.
На майстер-класах гості музею матимуть можливість познайомляться з різноманітними техніками художнього різьблення та давніми ремеслами плетіння із лози, рогози, соломки, листя кукурудзи, бісеру, а також зможуть своїми руками виготовити для себе оригінальні сувеніри. Також буде запропоновано майстер класи з народних танців та гри на українських народних інструментах. На святі перед гостями виступатимуть кращі аматорські фольклорні колективи України , у неділю. виступатимуть народні колективи та гурт Зілля що грє
фолк у сучасній обробці.
Тож у ці прекрасні літні дні Ви зможете гарно відпочити у Музеї,на фоні мальовничих краєвидів та вітряків, послухати українських народних пісень, смачно поїсти та придбати на пам’ять вироби кращих народних майстрів.
Запрошуємо киян та гостей міста на Свято що триватиме з 10:00 до 18:00 год.

деньги в долг

Comments are closed.