День пам’яті жертв Голодомору

..24.11.2012 о 9 ранку біля пам’ятника пам’яті жертв Голодомору зібралися на панихиду представники адміністрації селища, прихожани храму КП, мешканці селища Борова. Молебен, зачитування граматок, звернення до присутніх з нагадуванням причин трагедії про голодомор українців, співчуванням долі загиблих і застереження від забуття фактів – про це говорив в панихиді священник отець Юрій. Слово мали Ф.Воробей, О.Мороз, Л.Роженко, тітка Мотря.
..після громадської панахиди біля пам’ятника, перейшли до нововстановленного хреста на місці масових поховань загиблих від голодомору, що знаходиться на межі кладовища. За численними свідченнями сторожилів, саме тут було поховано загиблих мешканців села, а також приїзжих і тих, хто вмер в дорозі. Їх звантажували на залізничній станції з потяга, і на підводі везли до поховання, де клали до загальної могили. Згодом рівчак заріс і осунувся, але про нього пам’ятали, і тепер встановили хреста.
..На межі кладовища знаходиться громадська вбиральня, а ще створено стихійний смітник, що зовсім не є прикрасою кладовища. І все це поруч з могилами і хрестом…
..на відео і фото події дня.

..було зроблено зауваження про представників місцевих шкіл, відсутні були вчителі і діти, що є поганим прикладом. Літнім передати згадку молодим треба, а вони відсутні..

..відео з редакцією. Залишені лише важливі моменти, трохи стисло подано панахиду…

займ онлайн

Comments are closed.