День дошкільника

27 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський День вихователя та всіх дошкільних працівників. Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок і на дошкільне дитинство в цілому. У цей день проводяться урочисті заходи, присвячені Дню працівників дошкільних установ.

Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою і в майбутньому. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежать від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Дитячий садок – це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни . А допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, няні, музичні керівники, медсестри, психологи, логопеди. Вони проводять цікаві заняття, прогулянки, екскурсії, свята, слідкують за здоров’ям вихованців…

З нагоди Дня дошкільника колектив Борівського ДНЗ №1 «Калинка» щиро вітає з професійним святом усіх, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, створює комфорт та затишок у стінах дитсадка і адресує ці рядки:

Ми вам бажаєм, мудрії колеги,

Скарбів шукать в очах дітей своїх

І хай додасться вдячності й поваги

За ту любов, що ви даєте їм.

займы онлайн

Comments are closed.