..де кущоріз? придбано новий!

..зелених насаджень в смт Борова багато, а в центрі є ще висаджені кущі, що додають краси до загальної картини. Чим і як раніше їх підстригали, це невідомо, а от сучасний метод – це мотокущоріз! Значно прискорює роботу і робить її менш важкою. Треба лише заправляти бензином! Це фрагмент с повідомлення за 6 Квітень 2014, потім було ще за 28 Травень 2014, а як тепер кинулись його застосувати, то і не знайшли. Навіть писали  про це.  Куди він подівся?

..можливо той “презент” від добродіїв для комунального господарства нашого смт був важливий, кущі підстригати та лад наводить, але чомусь він зник і останній хто тримав його в руках – на фото!

І тепер вигляд у кущів трохи неохайний..

..тож покинули шукати пропажу, бо її навіть нема в паперах як передану на баланс (подарунок вийшов просто особистий, а не на користь бср), і вирішили придбати нову (бо є нагальна потреба), але вийнятково за бюджетні кошти. Тож тепер в бср є новий кущоріз!

..фахівці з інструментом ознайомились, почали приктикуватись, можливо наведуть лад.. микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.