Д І С Т А Л О !

19 квітня 2015 р., в поминальний день, неодноразово зіткнулися з хамством водіїв маршруток, зокрема, маршрутка з Білок на Київ АА 3420 МТ, час приблизно 13.00 біля зупинки «Універмаг» і друга маршрутка із залізничного вокзалу «Мотовилівка» АІ 8585 МІ, час відправлення біля 13.40. Прізвища водії відмовилися назвати.

В цей день була непогода, йшов сніг з дощем, дув сильний холодний вітер. Тому багато людей літнього віку, в т.ч. і батьків із малими дітьми, які поверталися з цвинтаря, вийшли на ріг вулиць Пушкіна і 1-го грудня, щоб сісти на маршрутку, оскільки обіцяних зупинок і донині у селищі немає.
Водій маршрутного таксі забрав всіх людей (з Білок), які йому сплатили за проїзд і не доїхали до місця призначення, довіз їх лише до універмага. Він вийшов із маршрутки і, відкривши двері, заставив усіх, хто стояв, вийти. І сказав, хто до Києва, нехай сідають. Сіли лише два чоловіки. Закривши машину, водій запропонував усім, хто залишилися на зупинці, сісти на іншу маршрутку, яка відходить від станціїї Мотовилівка. І напівпорожня маршрутка після цього від’їхала. Після з’ясування хто куди їде з людей стало відомо, що серед них є не лише борівчани, але є і з Солтанівки, Порадівки, Василькова, Глевахи. Після цього ми пішли на маршрутку, яка від’їздить із станції Мотовилівка і чекали в ній до відправлення. За 5 хвилин до її відходу водій зібрав кошти і оголосив: хто їде не до Києва, уступити місце посадочне тим, хто їде до Києва, навіть незважаючи на втомлених людей літнього віку і маленьких дітей. Сказав: кому не подобається, їдьте в таксі. Але ж у Борові немає таксі. А таксисти- «шахраїсти» дорого беруть. Тому люди стоячи поїхали.
З усього можна зробити висновок, що місцева влада не потурбувалася про цей поминальний день, який буває лише один раз на рік, надати транспортні послуги для відвідування покійних на борівському цвинтарі, завчасно домовившись із підприємцем перевізників.
Покладаємо надію на місцеву владу, що вона врахує недоліки в своїй роботі в майбутньому. А підприємець, який організував роботу маршрутних таксі, проведе інструктаж з водіями, як поводитися їм із пасажирами, адже їхня зарплата залежить від нас.

Від пасажирів:
Зозуля Н.В. (вул.Володарського, 7), Карпович А. (вул.Володарського, 31), родина Діденків (8 чоловік разом з дітьми; вул.Київська, 42), Коляденко В.Й. (вул.Київська, 43)
займы онлайн без залога

Comments are closed.