cпіймано злодія. репортаж

..розвиток ситуації з грабіжником і постраждалими у репортажі каналу теленовин. Попередні повідомлення “cпіймано злодія. ситуація” та “cпіймано злодія. Надзвичайні новини
На Київщині люди готуються до самосуду через те, що суддя відпустила серійного злодія.

На Київщині зухвалий злодій тримає у страху ціле селище. Люди кажуть: чоловік обчистив уже два десятки будинків. Зловмисника навіть спіймали на гарячому – коли той виносив золото із квартири власного кума. От тільки за ґратами крадій пробув недовго – бо гуманна суддя його відпустила. Крадіжки в селищі не припинилися – люди готуються до самосуду. Чому ж суддя так вчинила?
В цю квартиру злодій пробрався по обіді. Думав – вдома нікого немає. Але на той момент у своєму ліжечку спала трирічна Злата. Дівчинка лише дивом не прокинулася, поки її родич обчищав помешкання.
Непроханого гостя піймали сусіди. Пані Наталя того дня доглядала Злату, поки її батьки гостювали в іншому місті. Жінка вийшла з квартири лише на кілька хвилин, а коли повернулася – то застукала злодія у вбиральні.
Згодом з’ясувалося, що ця квартира була не єдиною у чорному списку злочинця. Напередодні чоловік обчистив будинок матері Алли. Звідти виніс побутову техніку і стародавню ікону. Але цього зловмиснику виявилося замало і він поліз до помешкання власних кумів.
Він прекрасно знав, шо я роблю на сутках, він почистив хату, а потім через два дні, бо те шо недокрав, там трохи золота, того всього, він його не знайшов фактично, воно в тряпках було, то я одала їй, то він через день поліз до них.
На рахунку Сергія майже два десятки обкрадених будинків – розповідають люди. У селищі чоловіка добре знають.
І коли злочинця нарешті піймали – усе селище видихнуло із полегшенням. Втім, за гратами Сергій пробув усього дві доби. Гуманний суд випустив чоловіка з-під варти. Люди шоковані.
Суддя, яка випустила підозрюваного, пояснює – Сергій тепер під цілодобовим домашнім арештом. Тримати його за ґратами не дозволяє закон.

ICTV / Надзвичайні новини / Гуманний суд: на Київщині злодія, спійманого на гарячому, відпустили

займ

Comments are closed.