цирк. зразок дозволу..

..тема має продовження, де індикатором певного правового (або адміністративного) НЕВІ́ГЛАСТВА, стало погодження (розпорядження чи дозвіл) від нашого голови смт.Борова. Нижче наведено подібний досвід, де трохи ширше зазначено вимоги, що потрібно у таких випадках. Надіслано електронкою..


А ось дозвіл здорової людини.

Розглянувши заяву Державного підприємства „МОЛОДІСТЬ” інші документи, враховуючи рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради № 114 від 24.05.2007 року “Про отримання передексплуатаційних погоджень на встановлення пересувних атракціонів і порядок їх розміщення на території Вишгородської міської ради”, керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:
Надати Державному підприємству „МОЛОДІСТЬ” попередній дозвіл тимчасово, в період з 28.04.2015 року по 03.06.2015 року (включно), на розміщення пересувного цирку шапіто „Артфлай”, за адресою:
м. Вишгород, площа Т. Шевченка, майданчик навпроти перукарні «Яна».
Встановити режим роботи:
– з 09.00 до 21.00.
Директору Державного підприємства „МОЛОДІСТЬ” Сергію Павлову отримати:
– погодження Держгірпромнагляду України;
– погодження Санітарно-епідеміологічної служби;
– погодження Державного ветеринарного лікаря району;
– погодження Держтехногенбезпеки України;
– погодження відділу культури і туризму Вишгородської райдержадміністрації;
– технічні умови на підключення до джерел енергопостачання та водопостачання, та укласти з комунальним підприємством житлового і комунального господарства Вишгородської міської ради договір на вивіз сміття.
2. Керівнику Приватного підприємства «МОЛОДІСТЬ» С. Павлову, отримати постійний дозвіл для розміщення пересувних атракціонів на вказаний період за вищевказаною адресою після отримання погоджень відповідних служб .
3. Попередити керівника Приватного підприємства «МОЛОДІСТЬ» С. Павлова, що при надходженні скарг від мешканців міста виконавчий комітет залишає за собою право скасувати рішення в односторонньому порядку.
4. Дане рішення не дає право на проведення діяльності та розміщення пересувних атракціонів.

Міський голова В. Решетняк

п.с.: нагадаємо, що ніхто не проти цирку як такого, і навіть добре що є така розвага для дітей, але є одне але.. Можливо тих папірів і достатньо, що мають підписи сторін, але зазначене в них підпадає мабуть під більш прискіпливий перелік необхідного, у таких випадках.. кредит на карту

Comments are closed.